2016-07-29

REDS

System Dystrybucji Ofert NieruchomościCzym jest REDS?

REDS – System Dystrybucji Ofert Nieruchomości to projekt przygotowany przez Metrohouse z myślą o współpracy z innymi biurami nieruchomości. Każde lokalnie działające w systemie biuro nieruchomości (także spoza sieci Metrohouse) może promować wśród swoich klientów oferty na wyłączność z bazy sieci Metrohouse. Celem systemu jest propagowanie współpracy między agencyjnej i stworzenie dla ofert na wyłączność ważnego kanału dystrybucji ofert.


Rozpoczęcie współpracy

Procedura rozpoczęcia współpracy jest łatwa.

  • Na początku wypełniasz formularz kontaktowy zawarty na niniejszej stronie. Dane z formularza trafiają do centrali Metrohouse, gdzie zostaną poddane weryfikacji.
  • Następnie otrzymasz drogą mailową dwa dokumenty do podpisu: Zasady Współpracy i Umowę o współpracy. Podpisujesz oba dokumenty i przesyłasz je na nasz adres.
  • Zwrotnie otrzymujesz numer ID Partnera Systemu REDS, który umieszczasz w strefie logowania na stronie www (Moje Dane>>>Aktywacja Partnera Systemu REDS). W ten sposób aktywujesz na stronie www funkcje dostępne tylko dla Partnerów systemu.
  • Od tej chwili możesz oferować nieruchomości objęte umowami na wyłączność swoim klientom. Pamiętaj, ze podczas każdej prezentacji będzie obecny także agent Metrohouse, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące oferty.

Rozliczenia

Proponujemy uczciwe i przejrzyste warunki wynagrodzenia dla każdego Partnera Systemu.


Partner Systemu REDS uzyskuje 40% wynagrodzenia wpłaconego przez klienta sprzedającego, nie więcej niż 1,2% (także jeżeli prowizja jest podana kwotowo), pomniejszoną o 10% opłaty franchisingowej za możliwość współpracy z członkami system franchisingowego Metrohouse. Partner systemu otrzymuje więc warunki takie same jak podmioty działające w ramach sieci.

 

Korzyści dla uczestników systemu

  • Szansa na dodatkowe transakcje z klientami Metrohouse
  • Możliwość zwiększenia własnej bazy  o nieruchomości dostępne tylko w sieci Metrohouse
  • Dostęp do sprawdzonych i zweryfikowanych ofert  nieruchomości
  • Możliwość reklamowania nieruchomości z systemu REDS w oparciu o własne kanały marketingowe
  • Jasne i równe dla wszystkich mechanizmy rozliczeń i funkcjonowania w ramach systemu
  • Dostęp do dodatkowych funkcji na stronie www.metrohouse.pl umożliwiający szybkie przesyłanie ofert z systemu REDS własnym klientom.


Zapraszamy do dołączenia do Systemu REDS. Gwarantujemy profesjonalną współpracę opartą o uczciwy podział wynagrodzenia i dobrych doradcach biznesowych.


Zespół Metrohouse

 

Zobacz Tekst na temat Systemu REDS


Chcę dołączyć do systemu REDS

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Serdecznie Państwu dziękuję za profesjonalną i merytoryczną pomoc, wielkie zaangażowanie i życzliwość. Z całą pewnością polecę Państwa usługi innym potencjalnym klientom.Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Justyny Buczek, która jest osobą niezwykle życzliwą, pomocną i kompetentną, bardzo operatywną, o wysokiej kulturze osobistej oraz niezwykle ujmującej osobowości.

— Violetta D., Gdańsk