2016-07-29

Chcesz wynająć swoją nieruchomość?


Nie trać swojego czasu. Metrohouse znajdzie dla Ciebie najemcę!

 

Nieruchomości nie są bezobsługowe, a poszukiwanie najemcy nie zawsze jest tak łatwe, jak być może sobie wyobrażasz. Do tego wszystkiego dochodzą kwestie bezpieczeństwa. Skąd wiadomo, że anonimowa osoba z ogłoszenia to rzeczywiście potencjalny najemca? Dlatego potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy wynajmie Twojej nieruchomości.


Dzięki doradcom z Metrohouse zwiększasz szanse na szybki wynajem. Wystarczy skontaktować się z najbliższym biurem Metrohouse, podpisać umowę pośrednictwa, a Twoje mieszkanie lub dom trafi do największej w Polsce bazy ofert nieruchomości. Każdego dnia korzysta z niej ponad 600 doradców Metrohouse poszukujących dla swoich klientów także ofert na wynajem. Twoja oferta będzie widoczna na www.metrohouse.pl, a także na współpracujących portalach.


Oferujemy Ci kompleksową usługę wynajmu Twojej nieruchomości. Doradca Metrohouse będzie Ci towarzyszył na każdym etapie współpracy. Począwszy od przygotowania oferty, poprzez prezentacje nieruchomości potencjalnym klientom, aż do umowy najmu, która we właściwy sposób zabezpieczy Twoje interesy jako właściciela lokalu.

 


Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki opis procesu obsługi wynajmu Twojego mieszkania lub domu.

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Profesjonalna obsługa. Metrohouse Elbląg. Miałem przyjemność z Waszym pracownikiem; Anna Lompert. Bardzo profesjonalna i pozytywna osoba. Chętnie polecę znajomym przy zakupie nieruchomości kontakt z tą Panią.

— Dawid S., Elbląg