2017-02-27

Zakup nieruchomości? Tylko z Metrohouse

Nie trać nerwów na samodzielne poszukiwania nieruchomości. Dołącz do naszych klientów!

Zakup mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto, aby w procesie zakupowym mieć wsparcie doświadczonego doradcy, który zna rynek i potrafi sprawnie przeprowadzić przez cały proces transakcyjny.

 


1Mamy największy wybór ofert

Obecnie w ofercie sprzedaży posiadamy 45 tysięcy nieruchomości. Znajdziesz u nas oferty sprzedaży mieszkań, domów, ale także i działek oraz nieruchomości komercyjnych. Każdego miesiąca naszą bazę zasila kilka tysięcy nowych ofert. Posiadając tak szeroki przegląd rynku jesteśmy przygotowani na spełnienie nawet najbardziej nietypowych preferencji zakupowych.

 

2Wszystkie nieruchomości były przez nas oglądane

Nie jesteśmy firmą, która przyjmuje do sprzedaży nieruchomości przez telefon. Każda oferta jest szczegółowo opisana, posiada dokumentację zdjęciową i plany powierzchni. Każdorazowo przeprowadzamy ze sprzedającym szczegółową ankietę, która pozwoli nam dostarczyć Ci wielu praktycznych informacji o ofercie. Dzięki temu już na wstępie otrzymujesz pełen przegląd informacji o ofercie.

 

3Sprawdzony stan prawny

Nie trać czasu na oglądanie ofert, których stan prawny w rzeczywistości uniemożliwia sprzedaż. Każda nasza nieruchomość przed przyjęciem do sprzedaży posiada zweryfikowany stan prawny. W przypadku, gdy np. oferta posiada nieuregulowane grunty i mogą pojawić się problemy z kredytowaniem jej zakupu, dowiesz się o tym na samym początku.

 

4Nieruchomości i kredyt w jednym miejscu

Wiemy, jak bardzo uciążliwa dla klienta jest koordynacja zakupu nieruchomości i starania o kredyt. Dlatego w każdym oddziale Metrohouse działają analitycy kredytowi Metrofinance, którzy posiadają ofertę kilkunastu instytucji finansujących zakup nieruchomości. Dzięki nam możesz więc wybrać wymarzoną nieruchomość, a ekspert Metrofinance pomoże Ci w wyborze najkorzystniejszej na rynku oferty kredytowej. Oczywiście doradca kredytowy nie pobierze od Ciebie wynagrodzenia.

 

5Szukaj tylko z Metrohouse, nie zapłacisz prowizji

Cenimy lojalność. Jeśli zdecydujesz się powierzyć poszukiwania nieruchomości do zakupu TYLKO doradcy Metrohouse możesz liczyć na to, że w przypadku transakcji wynagrodzenie pośrednika zapłaci tylko sprzedający.

 

 

Masz Pytania? Pomożemy!

 

Zapraszamy do naszych oddziałów:

Znajdź najbliższe biuro Metrohouse i powiedz nam, jakiej nieruchomości szukasz.

 


Sprawdź naszą ofertę

 

Sprawdź kilka praktycznych porad, jakie przygotowaliśmy z myślą o klientach dokonujących zakupu mieszkania za pośrednictwem Metrohouse. 6 błędów, jakie popełniamy przy zakupie mieszkania.


Zgłoś się do naszych doradców jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu nieruchomości! Rowiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci przejść przez cały proces zakupu!

 

Jesteśmy pewni, że nasza obszerna baza i doświadczenie naszych doradców będzie owocować spełnieniem Twoich marzeń o zakupie nieruchomości.

 

Doradcy Metrohouse

 


  PROCES ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Z wdzięcznością informuję Dyrekcję Metrohouse w Warszawie, że wyjątkowo dobrze układa się moja współpraca w sprawie sprzedaży i kupna mieszkania z Panią Bożeną Gwiazdowską – Waszym pośrednikiem. Jest to osoba niezwykle uczynna, życzliwa i kompetentna. Moja współpraca na zasadzie umowy otwartej trwa nadal. Dziękuję

— Irena, Warszawa