Lokal na wynajem, Malborski, Malbork gm, Malbork

Numer zlecenia PAKO982
1 770 PLN
Powierzchnia:
30.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2016

Opis

LOKAL NA WYNAJEM MALBORK UL. MARII KONOPNICKIEJ, POWIERZCHNIA 30m2

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, min: specjalistycznych gabinetów lekarskich, poradni specjalistycznej, rehabilitacji, gabinetów stomatologicznych, ginekologicznych oraz gabinetów kosmetycznych, jak również innych usług świadczonych w zakresie sfery medycznej. W cenie najmu do dyspozycji ogólnodostępna poczekalnia, pokój socjalny,dostęp do magazynu odpadów medycznych, toalety dla personelu i pacjentów, również niepełnosprawnych. Budynek posiada windę oraz własny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przychodnia POZ, targowisko miejskie oraz duże osiedle bloków mieszkalnych.
Doskonała lokalizacja, prestiżowy budynek oraz duży ruch pieszych i samochodów to cechy charakterystyczne dla tego miejsca.

w swojej ofercie posiadamy lokale o powierzchni:
*23m2
*30m2

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Malborski, Malbork gm, Malbork
 Cena:  1 770 PLN
 Powierzchnia:   30.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Sebastian Wiśniewski

Kierownik biura